شرایط گارانتی کالا

شرایط استفاده از گارانتی

 1. اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد برای پایین آمدن سطح اشتباهات ، خواهشمند است حتما قبل از هر اقدامی موارد ذیل را بررسی و در صورت انطباق داشتن با شرایط به روند استفاده از گارانتی محصول ادامه دهید:
  • اشکال و ایراد فنی باید در طول دوره گارانتی ، به ما اطلاع داده شود (تماس تلفنی).
  • لازم است جعبه اصلی محصول و کارت گارانتی (با هولوگرام سالم) و فاکتور خرید ممهور تا پایان مهلت گارانتی ، نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود.
  • استفاده از این گارانتی تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول در جعبه اصلی آن و همراه با کارت گارانتی (با هولوگرام سالم) و فاکتور خرید ممهور بازگردانده شود.
  • خرابی ناشی از ضربه  ، شکستی ، استفاده از ولتاژ نامناسب ،  شوک الکتریکی و شکستگی و لقی سوکت ،  سوختگی و تغییر رنگ کالا ،  تاب خوردگی و خمیدگی بیش از حد کابل ، زنگ زدگی سوکتها، استفاده از اتصالات نامناسب و اشتباه ، استفاده از ضمانت و گارانتی را از بین خواهد برد.
  • هر نوع دستکاری ، خدشه یا کنده شدن یا پاک شدن برچسب سریال یا هولوگرام ، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا آسیب به کارت گارانتی ، استفاده از ضمانت و گارانتی را از بین خواهد برد.
  • در صورت آثار باز شدن دستگاه توسط خریدار یا سایر مراکز خدمات پس از فروش ، تحت هیچ شرایط دستگاه شامل گارانتی نمی باشد.
 2. خواهشمند است پس از بررسی کامل موارد بالا و در صورتی که کالای خریداری شده مشمول شرایط گارانتی فوق الاشاره می باشد ضمن برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی خدمات پس از فروش در صورت تائید واحد مذکور مطابق دستورالعمل ذیل اقدام فرمائید .
 3. ارسال عکس با کیفیت از دستگاه معیوب (همراه با شرح ایراد فنی) و جعبه اصلی محصول و کارت گارانتی (با هولوگرام سالم) و فاکتور خرید ممهور برای کارشناسان خدمات پس از فروش جاوید ایرانیان
 4. پس از بررسی کارشناسان واحد خدمات پس از فروش نسبت به ارسال دستگاه در جعبه اصلی همراه با کارت گارانتی و فاکتور خرید و کلیه اقلام لوازم جانبی (مانند :ریموت، کابل، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی و قطعات بسته بندی) به کدپستی اخذ شده با پست پیشتاز اقدام فرمائید.
 5. در صورت تشخیص غیرقابل تعمیر بودن کالای تحت گارانتی ، دستگاه جایگزین مطابق دستگاه معیوب و یا مشابه و هم رده آن محصول به مشتری ارائه می گردد.
 6. پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش جاوید ایرانیان، تمامی روند رسیدگی به درخواست مشتری به ایشان در اسرع وقت اطلاع رسانی می شود.

نکات شرایط استفاده از گارانتی :

 • لطفا از ارسال کالا بدون هماهنگی با کارشناسان خدمات پس از فروش جاوید ایرانیان، جدا خودداری فرمائید.
 • در صورت نبودن جعبه اصلی یا فاکتور یا کارت گارانتی در بسته بندی پس از بررسی کارشناسان، کالا از سرویس بازگشت خارج می شود .
 • نوشتن توضیحات یا برچسب زدن، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از گارانتی را از بین خواهد برد.(در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه ای بنویسید)
 • فاکتور خرید همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل و ایراد دستگاه شرح داده شود .
 • از نوشتن آدرس یا توضیحات روی کارتن یا جعبه اصلی کالا، جدا خودداری فرمائید .
 • بسته خود را به آدرس و کدپستی اخذ شده از واحد خدمات پس از فروش ارسال فرمائید و در غیر این صورت این مجموعه هیچ گونه تعهدی در قبال کالای ارسال شده ندارد .
 • قابل ذکر است کالای رفع ایراد شده صرفا به آدرس فرستنده کالای مشمول گارانتی عودت خواهد گردید ومطابق شرایط گارانتی هزینه پستی آن به عهده مشتریان محترم می باشد .
 • تشخیص کلیه موارد بالا بر عهده کارشناسان شرکت جاوید ایرانیان بوده و پس از دریافت و بررسی کالا ، اعلام خواهد شد.

سوالات متداول مشتریان

چطور میتوانم کالا را مرجوع کنم؟

چنانچه شرایط فوق ، برای گارانتی کالا را مطالعه و در مورد کالای شما صدق میکرد ، لطفا با امور مشتریان جاوید ایرانیان تماس بگیرید تا درخصوص بازگشت کالا ، راهنمایی های لازم ارائه شود.

اگر کارت گارانتی مخدوش شده باشد ، چکار باید بکنم؟

با توجه به این که روش شناسایی اعتبار گارانتی ، همان کارت گارانتی است ، در صورت گم کردن یا مخدوش شدن کارت گارانتی ، متاسفانه امکان ارائه خدمات گارانتی وجود ندارد. لطفا در حفظ و نگهداری این کارت کوشا باشید

کارت گارانتی دارم اما کارتن محصول را دور انداخته ام!

ارائه خدمات گارانتی ، منوط به ارائه پک محصول ، کارت گارانتی ، اصل کالا و لوازم جانبی آن است ، لطفا حتی اگر به لوازم جانبی یا پک محصول نیازی ندارید ، آنها را تا پایان مدت گارانتی ، نزد خود نگاه دارید.